Get Adobe Flash player

Katalog produktów

jak zamówić?

e- mail firmy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

TOWAR PAKOWANY JEST W PACZKACH A PODANA CENA  JEST CENĄ ZA SZTUKĘ.

KORZYSTAJĄC Z NASZYCH USŁUG WYRAŻAJA PAŃSTWO ZGODĘ NA PRZETWAŻANIE PAŃSTWA DANYCH OSOBOWYCH, DANE SĄ UŻYWANE TYLKO PRZEZ NASZĄ FIRME NIE HANDLUJEMY DANYMI I NIE UDOSTĘPNIAMY ICH INNYM FIRMOM CZY OSOBOM. 

JAK ZAMÓWIĆ I ILE TO KOSZTUJE ?

W naszej Firmie istnieje możliwość złożenia zamówienia przez
telefon:
500 112 956

Do złożenia zamówienia będą potrzebne numery kodów, które są podane przy każdym produkcie na naszej stronie. Żeby zamówienie przebiegło sprawnie prosimy o spisanie wcześniej kodów towaru oraz ilości sztuk. 

Jesteśmy hurtownią i nie sprzedajemy w detalu. Wystawiamy faktury vat.

Obecnie wysyłamy paczki  firmą kurierską  UPS, DHL i GLS , KOSZT TAKIEJ PACZKI WYNOSI około 30 zł za 30kg. Za każdą nadwagę trzeba dopłacić maksmalnie 30zł ponieważ kurier przyjmuje paczki do 60kg. Istnieje możliwość zamówienie euro-palety wtedy koszt takiej palety wynosi 155zł do 300kg i zamówienie jest wysyłane firma DHL. Paczki docieraja do Państwa na drugi dzień a kurier wcześniej dzwoni do Państwa z informacją, że wiezie paczkę.

DO KLIENTÓW, KTÓRZY PIERWSZY RAZ ZAMAWIAJĄ:

PRAGNĘ WYJAŚNIĆ, ŻE PODSTAWOWĄ KWOTĄ KTÓRĄ DODAJEMY PRZY WYSYŁANIU PACZKI JEST SUMA 30ZŁ I JEST TO OPŁATA DO 30KG WAGI JEŚLI KARTON BĘDZIE WAŻYŁ WIĘCEJ NIZ 30KG BĄDŹ  BĘDZIE GABARYTOWO PRZEKRACZAŁ NORMY PRZYJĘTE W FIRMIE KURIERSKIEJ ZOSTANIE DOLICZONA OPŁATA W WYSOKOŚCI OD 5 ZŁ DO 30ZŁ W ZALEŻNOŚCI OD GABARYTU I WAGI.

Minimalna kwota zamówienia to pięćset zł netto. Po wysłaniu paczki wysyłamy do klienta SMS z wiadomością ile wynosi kwota do zapłaty.
W razie niejasności proszę o kontakt z chęcią odpowiemy na Państwa pytania. Zachęcamy do zakupów i dziękujemy za odwiedzenie Naszej strony.

Niniejsze ogłoszenia są wyłącznie informacją handlową i nie stanowią oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego.